Reinhard Michl
technický ředitel

Reinhard ve své funkci technického ředitele (šéfa) řídí společnost a její rozvoj. Reinhard rád dává věci do pohybu, ať už v zákaznických projektech nebo ve vlastním týmu. Zde neustále nastavuje nové standardy a povzbuzuje své zaměstnance, aby přispívali vlastními nápady a přemýšleli nad rámec svých pracovních úkonů. Kromě svého technického know-how je Reinhard technickým manažerem a technickou kontaktní osobou. Jeho dlouholeté zkušenosti konstruktéra v oboru konstrukcí vozidel z něj dělají pečlivého řešitele problémů, který rád řeší technické výzvy a nalézá vhodná řešení.

„Vždy mě udivuje nadšení, s jakým kolegové přistupují ke svým úkolům. Je opravdu hezké vidět, jak dokonalá řešení vznikají společnou týmovou prací. Jsem obzvláště hrdý na naše technická řešení a firemní procesy.“


r.michl@meusburger.cz
+420 388302123

Věra Koubová
obchodní zástupce

Věra je ve firmě zaměstnána od roku 2002 a je opravdovým všeumělem. Hovoří česky a německy, stará se o celý chod společnosti, kanceláře, fakturaci, nákup a jednání s dodavateli a obchodními partnery. Podporuje také Reinharda se všemi přicházejícími otázkami a nadcházejícími procesy. Díky své všestrannosti je „rozhraním" mezi managementem a výrobou.Jako interně jmenovaný pověřenec pro ochranu osobních údajů také zajišťuje dodržování a implementaci nařízení o ochraně osobních údajů GDPR.

Mou širokou škálu úkolů charakterizují především denně se měnící a nové přicházející výzvy. To je přesně to, co dělá mou práci tak vzrušující a zajímavou, slovo "nemožné" se v mém slovníku nevyskytuje, téměř vždy najdu nějaké řešení."v.koubova@meusburger.cz
+420 388302121

Luboš Kříž
účetní

Luboš je naším finančním a zároveň mzdovým účetním a zodpovídá za celou účetní oblast společnosti. Díky své dlouholeté praxi účetního má dar zdokonalovat mzdovou a finanční agendu, díky své pečlivosti nikdy neztrácí ze zřetele zaměření se detaily.

Rád chodím do práce. Nejlépe se cítím ponořen do své účetní práce. Vnímám ji jako výzvu být vždy „ v obraze“ a sledovat aktuální  dění našeho účetnictví. "
info@meusburger.cz
+420 388302120

Miloš Michálek
vedoucí výroby

Miloš provází naši společnost od jejích počátků. Je to organizátor, jakého si člověk může přát. Výroba ovlivňuje jeho každodenní činnosti. Zodpovídá za včasné doručení zakázek a dodržení stanovených časů. Je kontaktní osobou a má otevřené uši pro všechny zaměstnance ve výrobě a také rozděluje práci zaměstnancům.Touto kvalitou významně přispívá k neustálému rozvoji M-Techniky a zajištění kvantity a kvality.

M-Technika je moje oáza pohody, skoro jako můj domov. Chodím sem opravdu moc rád. Proč? Protože je to úžasná spolupráce, nejsme jen čísla, jsme součástí týmu.“


+420 388302128

Miroslav Nováček
mistr výroby

Míra pracuje ve společnosti M-Technika jako mistr ve výrobě. Vzhledem ke svému neomezenému zájmu o techniku ​nás každý den přesvědčuje svou všestranností v každodenním výrobním procesu. Jako mistr je člověkem, jehož denním chlebem jsou témata jako stavba přípravků, obsluha laseru, čtení výkresů, zavádění svařovacích návodů a zlepšování výrobních procesů. Jeho schopnost rychle identifikovat ohniska problémů a vyvinout vhodná řešení mu velmi napomáhá v každodenní práci.

Jsem zde zaměstnán od roku 2000. Mezitím jsme se hodně rozrostli a já se snažím podle toho dále rozvíjet své vnitřní struktury, přizpůsobovat se novým výzvám, které se objevují každý den, a také se nastavit na budoucnost ve firmě. Zaměřuji se především na to, co nás učinilo tak úspěšnými: absolutní spokojenost zákazníků.“
+420 388302128

Zdeněk Pospíšil
mistr výroby

Zdeněk posílil náš tým v roce 2002 jako mistr ve výrobě. Zde kontroluje svařované konstrukce a podporuje vedoucího výroby s přidělováním práce zaměstnanců. Jeho přednotí je implementace konstrukčních výkresů do výroby, zvyšování kvality a kvantity. Není neobvyklé, že se v jeho hlavě rodí nové, výjimečné nápady. Jeho skvělé logické a technické porozumění mu pomáhá v jeho každodenní práci. Zdeněk je náš specialista na technologii opracování kovů, takže jsme schopni při výrobě používat i velmi složité techniky opracování kovů.

Líbí se mi týmový duch  M-Techniky. Pokud se problémy neřeší promptně, přidají se ostatní. Každý máme svou specializaci a skvěle se vzájemně doplňujeme. V případě pochybností pomůže i šéf, který nakonec najde řešení pro všechno."
+420 388302128